| Demika a întrebat:

Ce obiective de turism stiti pentru vizita in Spania?

Răspuns Câştigător
| GaluRobertFabyan a răspuns:

Salut! Îţi spun eu câteva obiective turistice care merită să fie vizitate: Plaza Mayor, Palacio Real, Sagrada Familia, Las Murallas, Santa Eularia, La Sinagoga, Puente Romano, Plasencia, Cruces de Mayo, Torre de Hercules, Es Vedra, Statuia lui Cristofor Columb, Es Vedra, Torre de la Calahora, Plaza de Toros, Platja Gran, Port Aventura, La Coruna, Parcul Safari Selwo, Puerta de Europa, Las Ramblas. Sper că te-am ajutat. O zi bună îţi doresc!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Obiective turistice sunt multe ca spania este mare si frumoasa! acum depinde tu ce zona ti-ai ales de vizitat.

| TraXe a răspuns:

Ai putea sa vizitezi in Barcelona Sagrada Família mai poti vizita Apeductul din Segovia
In Spania daca te duci la un bar si comanzii alcool iti da si ceva de mancare poti incerca mancarea traditionala din spania

| mgtow a răspuns:

Poti sa mergi in Valencia pe litoral sau in Madrid sa vezi capitala.

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Casa batllo
sagrada familia
giant dilbo