| vintageheart a întrebat:

Ce obiective turistice stiti din Serbia? Daca puteti, trimitetimi si linkul.Ms multhappy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| perla a răspuns:

Serbia e o tara frumoasa si foarte religioasa.au trecut si ei prin multe de-a lungul timpului daca ai ocazia sa citesti cartea scrisa de ivan vladimirovici / Prin fereastra temnitei /

| mickeye a răspuns:

Nu prea ai ce vedea în Serbia, e o țară săracă și urâtă. România e mult mai frumoasă.

| Ruxiire a răspuns:

Belgrad: biserica Sf.Sava (cea mai mare biserica crestin-ortodoxa din lume )http://www.crestinortodox.ro/......67462.html