| anonim_4396 a întrebat:

Ce optiuni sunt de a calatori cu autocarul din Bucuresti catre Spania (Barcelona/Madrid)?
Cat dureaza cele mai rapide curse?
Se circula non-stop sau se fac opriri de noapte pe parcurs?
Imi puteti recomanda niste companii si mi-ati putea impartasi din experientele voastre, daca ati mai calatorit in acest mod?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia avionul, este mai convenabil.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai vrea sa te supui unui astfel de chin? 48 ore in fund? Fara baie, fara pat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îți recomand autocarul. Locuiesc în Brașov și avem aici o autogara internațională unde vin autocare care efectuează curse internaționale.

Sincer, numai țigani vezi! Și mulți țărani, ronțăie semințe, înjura, scuipa, vorbesc urât, țigănci cu puradei după ei, balamuc.

Te sfătuiesc sa alegi alt mijloc de transport : avionul! E mai scump, dar merită.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Scump? 60 euro e un low cost Bucuresti Barcelona.