| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de Elveția?
Ați trăit în / stat în / vizitat vreodată Elveția?
Cum vi se par oamenii de acolo?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am descarcat de cateva ori la ei. Seamana mult cu Germania & Austria la peisaje. Dupa controlul vamal cu actele imi place cand mergeam prin tunel deasupra fiind un oras. In rest prin natura era miros de balegar fermenteaza pamantul, nu mi-a placut din cauza aia elvetia

| Violleta2022 a răspuns:

Foarte frumoasa este Elvetia!
Nu stiu cum sunt oamenii de acolo, fiindca nu am trait acolo, dar am vizitat-o si mi s-a parut foarte frumoasa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am vizitat Elvetia de mai multe ori. Ce parere sa avem... un stat dezvoltata, in topul celor mai dezvoltate din lumea si asta o vezi peste tot prin jurul tau cand esti acolo, de la curatenie, la oameni, la preturi la civilizatie.

| Lioana a răspuns:

Am fost in trecere. Nu am interactionat mult cu oamenii dar din cat am vazut erau oameni de treaba, prietenosi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am trăit acolo și nici n-am vizitat. Mai degrabă aș merge la Veneția. happy