| Rizer a întrebat:

Ce parere aveti de unii utilizatori TPU care si-au facut cont numai sa stea pe chat?

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu am nicio treaba. dar nu cred ca exista persoana care sa fi intrat doar penntru chat happy

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Atata timp cat sunt civilizati si utili nu vad problema...

| Bacemi a răspuns:

Parerea mea e ca daca vroiau chat puteau face asta pe alte site-uri. Nu apreciaza cu adevarat potentialul acestui site. Eu nu am intrat deloc pe chat pana acum. Am intrat pe site pentru a ajuta pe cei care au nevoie de un sfat.

| Psihoyounger a răspuns:

Eu de exempku intru foarte rar pe chat pentru ca nu prea am timp, dar daca unii asta vor, e problema lor. Nu mai criticam atat.

Psihoyounger

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

E dreptul lor.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca ei asta vor, eu nu ma bag happy
Pana la urma fiecare face ce vreawinkingLa inceput si eu stateam pe chat dar acum nu mai stau deloc happy

| Sperietoarea a răspuns:

Parerea mea este ca isi pierd timpul.