| BeCaUsEiLoVeYoU a întrebat:

Ce parere aveti despre Austria, localitatea SPITAL?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună, wow Austria cea mai frumoasă ţară vizitată de mine chiar acum o săptămână m-am întorsdin voiaj un peisaj montan extrem de minunat am vizitat schonbrunn, am fost la sky pe pârtia unde a fost accidentul lui Huidu şi o vreme extrem de frumoasă, am fost în localitatea Ybbs şi Saxen de SPITAL n-am auzit dar o să mă interesez, Austria după cum ţi-am spus este o Ţară de vis şi oricând m-aş muta acolo.
O zi minunată!

| 00raluka00 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Vara eu merg cu familia in Austria deoarece acolo lucreaza tatal meu si avem si o casa acolo... eu stau in apropiere de ybbs

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Austria e o tara dezvoltata, doar cu 8 milioane de locuitori, frumoasa, dar nu atat de frumoasa ca Romania, dar de marea localitate Spital nu am auzit