| Adelinaaa07 a întrebat:

Ce parere aveti despre Booking.com? Ce experiente ati avut cu rezervarile de pe acest site?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand am calatorit cu masina in UK am rezervat o camera in Franta prin booking, femeia a fost cumsecade unde am stat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciodată probleme și am peste 50rezervari

| mihai69 a răspuns:

Foarte bună. O singură dată am fost sunat de către proprietara unei pensiuni că a făcut overbooking dar mi-a oferit o cazare alternativă.
În rest, numai de bine.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Am avut doar experiente placute. Recomand site-ul.

| LittlePoppy a răspuns:

Proasta, foarte proasta!
Prima data mi s-a dat o camera cu baia la comun desi cerusem cu baia in camera.
A doaua oara, camera a fost data si altor 2 persoane in afara de mine.
Ca sa nu mai spun ca este mai scump decat direct la receptie/proprietar.

| PaulCCraciun a răspuns:

In principiu nici o problema.
Trebuie sa tii cont ca interactiunea o faci de fapt cu proprietatea, nu cu booking-ul.
Cu platforma in sine nu am avut probleme, merge ok.
Daca intampini probleme cu rezervarile, ele trebuiesc solutionate cu proprietatea si in cazul in care nu ai gasit solutie, apelezi la suport de la platforma.