| CherryHugs17 a întrebat:

Ce parere aveti despre Canada? ati vrea sa va mutati acolo? am auzit multe lucruri bune?

Răspuns Câştigător
| elle14 a răspuns:

Canada e o tara minunata cu multe facilitati.Ai un loc de munca sigurr, scoala sau facultatea e super, copii sunt sociabili cu totul o alta lume canada e cool, Funda:X

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Canada e o tara frumoasa si bogata dar eu la 18 ani ma vad in America big grin
Daca m-as muta in Canada cu siguranta m-as duce in Toronto si as vizita Landscapes - Lake Huron, Ontario.
Sau si Australia e o tara frumoasa thinking
Depinde de tine. Sper ca ti-am fost de folos.Succes happy

| Соlorful a răspuns:

Noi romanii ne-am muta oriunde pe criza asta laughing In fine... Da, mai mult ca sigur e frumos dar e si foarte frig pentru ca e pozitionata in nord.Eu prefer tarile unde vara dureaza mai mult si iarna e mai blanda. :*

| theorizer a răspuns:

Ce parere ai despre Pamant? happy

| Kosmyn_6656 a răspuns:

E super akol sunt ogramada de peisaje superbe si oamenii sunt foarte primitori si generosi si amabili.

| EdmondDantes a răspuns:

Nicaieri e ca acasa crede ma...nimeni nu o sa te primeasca ca mama si tata.mai special Canada si USA tari reci cu oameni care merg pe strada cu capu jos si alerga de stress...

| Maizau a răspuns:

E foarte frumos, avand faptul ca aceasta tara are cel mai curat oras din lume happy