| irrynuca a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de turism? Imi place foarte mult geografia si as vrea sa dau in turism. Aveti vreun sfat?

5 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Este foarte buna. Fata unei colege ale mele a terminat facultatea de turism si acum are parte de tot ceea ce a visat mai frumos si bun in viata ei:munca de birou; foarte multe excursii in strainatate=e foarte multumita de cariera ce si-a ales urmind facultatea de turism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmeazati visul daca asta e ceea ce vrei cum spune in desenele lui Qusco Fai praf! Ce mai stai? Qusco! Qusco! Hai! Hai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mi-e imi place foarte tare geografia. dar nu stiu daca se fac si ceva bani.totusi si asta conteaza.ma ajuta cineva?

| farsa a răspuns:

Da numai ati placea geografia nu e singurul lucru pe lana aceasta trebuie sa stii cel putin 2 limbi straine si sa sa fi foarte calma daca vrei sa ai o afacere de succes

| qwer123 a răspuns:

Mie imi place