| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Hotelul Arad de la Neptun-Olimp?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu suntem securiști ca să avem vreo părere... (Doar ei se pot caza acolo).

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Eu găsisem hotelul pe un site dar am văzut că nu se pot face rezervări, poate pe parcursul iernii este închis. Voiam doar o recenzie de la cei care poate au fost acolo.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este hotelul SRI. Dacă ești din sistem, poți face rezervări.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Nu știam acest lucru. Tu de unde ști?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu il gasesc doar pe site-uri ciudate. Sincer, cred ca este inchis. Nici pe booking nu exista! Ar trebui sa cauti hoteluri care exista pe site-uri gen booking ca sa eviti sa ajungi acolo si sa constati ca ai ajuns intr-o mizerie de hotel. Daca vrei o recomandare in neptun, proton k3 este ok si decent la pretul pe care il au.

| Strwberrs a răspuns:

Este in regula. E bun!