|

Ce parere aveti despre imigrantii care vin in Europa? Germania, Franta si Suedia deja au primit o gramada...eu unul presimt ceva necurat aici

20 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Personal sunt impotriva imigratiei, fiecare sa stea in tara lui, legat de imigranti ei vor fi majoritatea in viitor, din moment ce europeni fac 2, 3 copii aia fac 12, 13 copii, iar in cateva generati vor fi majoritatea, Franta e plina de mulsulmani si Germania, Suedia o tara mica va fi rapid popularizata

| explică (pentru RAY):

Exact! Am facut mai multe descoperiri despre acest (((plan))) si am ramas uimit la ce s-a ajuns.Trebuie sa luam masuri

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
19 răspunsuri:
| a răspuns:

Eu cred ca Germania, Spania, Italia, Anglia au primit prea mulți...romani laughing
Pe bune, romanii sunt peste tot laughing

| explică (pentru Bondarel99):

Mai bine romani, crede-ma

| a răspuns (pentru Bondarel99):

Romania este tara care exporta cei mai multi imigranti din lume

| a răspuns (pentru RAY):

Păcat ca majoritatea dintre cei care pleacă nu sunt printre cei mai civilizati...

| a răspuns (pentru Wolfsschanze):

Sirienii sunt cei mai mulți dintre imigranții non-europeni, din păcate numai pagube au făcut, prin Germania fura, violează, bat oameni, așa am citit.

| explică (pentru Bondarel99):

Asta e nimic, e doar o chestiune de timp pana europa va fi ocupata de imigranti, ar trebui sa incurajam europenii sa faca mai multi copii, ca daca nu nepotii nostri vor fi mulatri.

| a răspuns (pentru Bondarel99):

Și despre români se spune la fel- că fură, cerșesc, se bat etc. Dar lumea nu-i vede pe ceilalți 99% dintre conaționali care lucrează cinstit. Pentru că ăia nu sar în ochi. La fel e și cu harapii ăștia.
Mă rog, ei mai vin și cu un bagaj cultural diferit (ei văd femeia inferioară cămilei, dar și alte chestii), însă astea le-am putea corecta în timp...

Când europenii au invadat americile și Australia și au nimicit practic populațiile băștinașe nu s-a mai agitat nimeni. Acum, când simt pe propria piele cum e să devină minoritari la ei acasă, le țâțâie cururile...

Asata crezi tu, ori ai auzit la radio sant? Ma refer ca RO exporta cei mai multi emogranti. Vorbiti sa nu adormiti probabil laughing auzi la tine din lume laughing ba ma lesi.Deocamdata Ro este printre tarile cu mai putini imigranti exportati ce spui tu.Doara ti se pare ca asa este, dar realitatea este cu totul alta.Iti spun astea din surse sigure.

| a răspuns (pentru relian):

According to a UN International Migration Report between 2007 and 2015, around 3.4 million Romanians have emigrated, placing the country on the second place globally by emigration growth rate between 2007 and 2015, after Syria.

http://business-review.eu/......ria-159038

Https://www.romania-insider.com/romanian-diaspora-yearly-growth-rate-2017/

Romanian diaspora’s yearly growth rate, among the fastest in the world

Povesti,reclama proasta RO si alte rahaturi, cu asta se ocupa ONU, astia nu mai au nici un rol in lumea asta, trebuie sa isi justifice si ei milioanele pe care le cheltuie.Organizatia asta trebuia desfiintata de mult laughing niste lipitori

| a răspuns:

Stai așa: ce legătură are asta cu TURISMUL?
E o problemă socială, ăia nu vin în EU să admire Tower Bridge, Turnul din Pisa sau Eifel!
Dacă mâine cartierul tău ar fi făcut țăndări de bombe, iar prin toată țara ar umbla cazaci cu kalașnikovurile la brâu, ai mai sta pe aici? Sau pleci în „vacanță", preferabil undeva prin Canada?

| explică (pentru mihai69):

Omule,ce te ambalezi asa? Am pus la turism ca nu am gasit altundeva = ))

Nu mă ambalez deloc, am răspuns întrebării tale.
Iar rubrica potrivită era asta:
http://www.tpu.ro/legislatie-politic-social
Cât despre RAY... e chiar dulce cum spune el că Suedia va fi... popularizată! =))

| a răspuns:

Normal ca e ceva necurat, odata ce aia au incalcat constitutia tarilor lor.
Odata ce la putere sunt comunistii, aia fac ce vor, sau ce or fi dicatatori.Pe aia nu-i duc capu mai mult de 2 metri, ei urmaresc doara interesele perosnale.Nimic din ce se intampla in UE nu este in folosul uniunii sau a oamenilor care compun aceasa ciorba.Totu este facut in interesul celor de la putere, aia e tot.
Toti acesti imigranti au fost adusi doara pentru un singur scop si anume sa isi asigure ei spatele in cazul in care populatia se sdatura la un moment dat de aceste lepre, de aceste lipitori si ar dori sai elimine.
Acesti imigranti sunt un fel de armata libera, ceva de genu in caz de urgenta.De aia li se dau bani,drepturi etc.

In caz ca cetatenii acelei tari incep sa faca scandal,se ajunge si la chestii mai grave,atunci acesti dictatori care conduc UE dau semanlu,atata pe acesti imigranti impotriva cetatenilor,a oamenilor de drept din acea tara. Dupa cum ai vazut astia nu discuta,sar a bataie,omoara, violeaza, nu se dau in laturi de la nimic;.

Cnad o sa le zica baba cloanta de Merkel uite vor sa va ia malaiul dat moca atat le trebuie alora, doara baba sa arate cu degetul catre cine laughing
Ai vazut tu germanii sa se uneasca cand e vorba de ceva? Toti fug, stau deoparte, imigrantii fac ce vor.Cam despre asta este vorba.

Pana la urma alora nu le pasa cum o duce populatia,ei stiu un singur lucru,vor sa fie la putere prin orice mijloace,metode.

Cum sa aduci tu in tara ta imigranti asa dea valma,fara sai verifici,fara sai controlezi medical si etc? UE nici macar nu are program de emigrare,de fapt nici o tara din UE nu are vreun program de emigrare,cu alte cuvinte aia sunt ilegal acolo,cei de la putere au trecut peste lege, in UE se aplica regula legea e doara pentru prosti, puterea este scutita de legi laughing

De ce nu se implementeaza in nici o tara sistemul american? Pai daca in UE la putere sunt cei care se considera Nobili, asta se considera ei, se cred un fel de stapani,...2004 - 2100 + Vezi răspunsul întreg

| a răspuns:

Au primit, dar nu ce trebuia. Trebuia sa primeasca o mama de bataie.

| a răspuns:

Noua ne trebuia unul ca Trump. Sa vezi ce repede scapam de ciorile astea imigrante.