| katy19bv a întrebat:

Ce parere aveti despre insula Thassos? (cei care ati fost) si unde pot gasi cazare si plaja la un pret rezonabil? mersi!

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Merita in sezon

5 răspunsuri:
| katy19bv explică:

Tu stii sa citesti? am specificat (CEI CARE ATI FOST).

| Crist33na a răspuns (pentru katy19bv):

Da, stiu sa citesc. Dar "mi-am permis" sa te ajut cu un raspuns pentru ca au fost foarte multi cunoscuti inclusiv parintii mei. Si faptul ca am pierdut cateva secunde pentru a-ti raspunde nu ar fi trebuit sa te deranjeze.

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Eu am fost. vreo 10 ani!

| PurceluAtomic a răspuns:

Eu am stat in Pothos, la Vila Lenna. Cazare+ transport a fost in jur de 700 RON 7 zile. Merita vazuta toata insula (in special Saliara si Ligheanu'). Marea deceptie a fost Golden Beach (foarte laudata de majoritatea)
Cel mai bine este sa mergi cu masina personala (ca sa nu dai bani sa inchiriezi masina). Sunt si cateva croaziere cu vaporul care merita facute.

| Andr3i1999 a răspuns:

Scuze ca raspund asa tarziu la intrebarea ta eu am fost in Thassos Anul acesta la Golden Beach am stat la Villa Romantika 10 zile merita vazuta insula si orasul Theologos