| Florin19 a întrebat:

Ce parere aveti despre inundatiile de anul asta din Moldova si de clima? Fata de alti ani...

2 răspunsuri:
| IrInA_3016 a răspuns:

Mie mi se pare ca ceva s-a schimbat.se intamla prea multe "tragedii" sa spun asa. acum e prea cald, chiar am vazut la tv ca mor oamenii. nu stiu ce sa mai zic, dar parca vine tot mai rausad

| Boniboon a răspuns:

Acesta e doar inceputul, in anii ce vor veni vor fi calduri si mai mari, si asta se datoreaza incalzirii globale, care tot de noi a fost declansata. Tineti cont ca vara aceasta va fi cea mai calduroasa dintre verile caniculare de care a avut Romania parte pana acum.