| StrongHeart a întrebat:

Ce parere aveti despre Irlanda?

8 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Îmi place Irish-ul

| Lukasssz a răspuns:

Se castiga bine acolo. Vrei sa emigrezi?

| Brizbriz a răspuns:

Acolo fugim cand vine Putin pentru ca nu e in nato big grin

| RxTx a răspuns:

Foarte naționaliști daca vrei sa muncești în depozit sau că femeie de servici poate că te accepta dar dacă vrei să spui că tu și făcut o facultate gata te pun sa dai alte examene in țara lor în primul rând să îți echivaleze diplomele
Apoi sa le dai la gunoi că nu prea sunt bune de nimic că te pun sa mai dai și alte și alte și alte examene in țara lor de exemplu ecs
Cscs
Și astea sunt grele și expira in 2 ani
Așa că engreu să muncești ceva pe acolo

Frig ploua bate vântul enceata
Oamenii sunt răi cu cei ce au școli și sunt mai culți din alte țări.
Ar cam vrea ca dacă ești român să îți dorești dosar job-uri de desfundat canalul
In rest nu prea te vad cu ochi buni in țara lor că și străin
Daca îți dor desti un job mai nobil.

Și multe jobz-uri mobile sunt date între frații de la o anumită religie care nu este creștină ei au pus mâna pe multe job-uri și își avantajează pe cei ce au aceeași culoare că și ei și merg la același tip de biserica.

| DonEduardo a răspuns:

O tara de fanatici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost. wec nimic nu o sa ti placa acolo... ce i frumos acolo... nimiccc urati totiii toateee

| scp3008 a răspuns:

Tara foarte bogata si dezoltata in fruntea europei. In rest conflicte mici intre catolici si protestanti

| Marmote a răspuns:

Naspa