| BogdanS6 a întrebat:

Ce parere aveti despre nudism. Pe unde faceti voi plaja nud?

50 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

La eforie e plaja de nudisti. happy daca iti place sa vezi batranei cu carnaciorii fluturand ...mult succes! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Lavinia218 a răspuns (pentru BogdanS6):

Nu am zis doar batranei, ci doar ca erau destui care pe deasupra isi mai si frecau zdranga la cativa metri de mine ( si eu nu eram nud, doar topless). Eu am ales sa merg la nudisti pentru ca este mai liber ..nu prea imi place aglomeratia!

Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ferească-mă Dumnezeu, nu am curajul nici măcar... topless. Sunt mai rușinoasă, na!

Răspuns utilizator avertizat
| floresdemayo a răspuns (pentru BogdanS6):

Nu, nu-i adevarat.Cu rusinea te nasti. Ca si cu bunul simț.

Răspuns utilizator avertizat
| floresdemayo a răspuns (pentru BogdanS6):

Eu asa zic laughing Dar e alegerea fiecăruia.

| Mădă0611 a răspuns:

Naspa, oameni fara bun simt.
La cum merge lumea, mi-e teama ca n-o sa mai gasesc haine prin magazine, ca daca nu se mai poarta, nu se mai fac.

| MarianWLF a răspuns:

E haios dar nu as face asa ceva ma gandesc ma duc si eu acolo gol mai vad fete dezbracate si se trezeste nea Ilie de mai jos ce faclaughing)?

| DimLight a răspuns (pentru MarianWLF):

Il ascunzi in tufisurile nudistelor... sincer nu stiu ce fel e sa fii nudist pentru ca pana cum n-am facut asa ceva deci nu prea imi pot da cu parerea.dar sincer trebuie sa ai macar o igiena decenta acolo jos ca sa te bagi in "busines" laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MarianWLF a răspuns (pentru DimLight):

Da asa elaughing

| MarianWLF a răspuns (pentru BogdanS6):

Poate dar mai bine nu incerclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac plaja topless.

Răspuns utilizator avertizat
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Fiecare face ce vrea, dar mi se pare o prostie. (doar la barbati laughing )

| xBya a răspuns:

Nu am nimic cu ei. Daca le face placere sa umble asa, eu nu am nici cea mai mica urma de impotrivire. Pana la urma nu vad de ce se face atata tam tam din moment ce toti aratam la fel (femeile ca femeile si barbatii ca barbatii). Bine acum, nici mie nu mi-ar conveni sa vad straturi de grasime revarsate sau celulita ca pe piciorul unui elefant, dar daca exista pic de rationalitate in capul acelor oameni ne-ar scuti de la asa ceva. Fiecare cum simte.

| NemNUZ a răspuns:

Cat de retard trebuie sa fii ca sa mergi si sa te dezbraci in fata multor oameni?

Răspuns utilizator avertizat
| NoShit a răspuns:

Auzisem că era o biserică de nudişti în America unde enoriaşii participau la slujbă dezbrăcaţi pe principiul că aşa i-a lăsat D-zeu. Personal chestia asta mi se pare imorală. Cum adică să mergi să-ţi fluturi organele printre alţi oameni? Şi cică Biblia e şi împotriva pronografiei, dar care e marea diferenţă dintre astea două?
În fine, m-am depărtat de subiect puţin, cu gândul că aduc un exemplu pentru a-mi susţine opinia, aceea fiind că nudismul mi se pare: 1. scârbos, 2. imoral, 3. stupid. Acum logic, de ce ţi-ar plăcea să te plimbi printre funduri goale ca un om neevoluat când s-a inventat naibii lenjeria...sau oamenii nu ştiu ce-i aia intimitate?

Răspuns utilizator avertizat
| NoShit a răspuns (pentru BogdanS6):

"Ce parere aveti despre nudism." Cred ca asta am facut, mi-am exprimat parerea punct.

Răspuns utilizator avertizat
| morningstar a răspuns (pentru NoShit):

Mi se pare exagerat. Stii cumva si de ce religie apartinea acea biserica? Sau este vreun articol scris pe undeva?

| morningstar a răspuns (pentru NoShit):

Pacat ca nu dau si numele religiei, asta imi pare un pic bizar; nu aduc nicio dovada si nicio fotografie ca sa demonstreze asta; nu de alta, dar asa pot face si eu un articol despre nu stiu ce biserica din capatul lumii unde se practica asa ceva; si de fapt era vorba despre un grup restrans de adepti ai unei secte necunoscute care s-au gandit sa exagereze, dar de fapt ei n-au nimic de-a face cu religia. Merci pentru site, oricum!

| morningstar a răspuns (pentru NoShit):

Scuze, nu vazusem inca video.E trist si dezgustator sad

| NoShit a răspuns (pentru BogdanS6):

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| SomeRandomDude a răspuns:

Nudismu pentru majoritatea barbatilor vrea sasi arate scula si sa dea mari ca siau luat si ei pastile din astea si la femei ca siau pus silicoane LOGIC!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SomeRandomDude a răspuns (pentru BogdanS6):

Ba asta e internet=EXPRIMARE LIBERA!

| H0lz a răspuns:

Cand vezi cate o gagica de aia. love struck 60-90-60 :X Si dupa iti apare o baba de aia grasa umflata in pasarica goala. ti-se face greata happy

| Giuvaer a răspuns:

E o senzatie de libertate..nu practic asa ceva dar e haios sa faci asta la o petrecere.rolling on the floor)

| tarik44 a răspuns:

Nu as face asa ceva.

1: Rusinea.
2: Nu as suporta atatea priviri.
3:Nu toti sunt obligati sa-mi vada corupul.
4: Au probleme psihice cei care practica, parerea mea.

| foreverunicorn a răspuns:

Sincer, fiecare face ce vrea. Eu una ma simt libera asa.
Pai... Nu am fost pana acum la o plaja de nudisti.
Sunt adolescenta, dar am un bust foarte generos. Mai mereu fac topless la plaja, iar deseori cand intru in apa stau nud. Pana la 12 ani am fost mereu nud la plaja. Pur si simplu nu-mi pasa ca sunt dezvoltata (chiar foarte dezvoltata). Ma simt libera

| Shìzuko a răspuns:

E o tampenie si eu nu fac plaja nud nicaieri.

| AndreiS25 a răspuns:

Mai bogdanel tu ori esti Gay si vrei sa vezi niste pute ori esti doar un mic libidinos nu-i asa?

Răspuns utilizator avertizat
| amo7 a răspuns:

Pe balcon laughing

| ChristinaDeath a răspuns:

Ma amuza raspunsurile legate de grasi. sunteti constienti de faptul ca daca un gras are un slip pe el, tot gras e, nu?

| trazz994 a răspuns:

Eu unul sustin nudismul feminin.

| Small_Bigs_1993 a răspuns:

Acasa