| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Ce parere aveti despre Romania? Vreau raspunsuri sincere.

Răspuns Câştigător
| deadhoe a răspuns:

O ţară minunată, condusă de nişte proşti.

| sierra1 a răspuns (pentru deadhoe):

Bine Cookie

| LPCTSTR a răspuns (pentru sierra1):

Am greșit cu ceva?

| sierra1 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu, de loc. Îți dau dreptate în scris că nu puteam să evaluez ca inteligent, un răspuns gata premiat!

| LPCTSTR a răspuns (pentru sierra1):

Mă jur că nu mă așteptam ca fix al meu.

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O tara cu o populatie needucata

| PainTech a răspuns:

O tara frumoasa si bogata. De doua mii de ani se tot fura si inca a mai ramas ceva de furat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare tara din Europa, dacă sti sa trăiești cum trebuie, nu se compara nimic cu viata din Ro, e superba, este foarte foarte permisiva ca tara, legislația este blândă, se pot câștiga bani serioși dacă ai ambiție, ce altceva ai mai vrea de la o tara?

| PumpkinDoll a răspuns:

Tara-i frumoasa, populatia lasa de dorit

| deadhoe a răspuns:

Nu e cine stie nici la aspect. Pa.

| DroIja a răspuns:

Păi fii sigur că răspunsuri sincere o să și primești. Mai important sau relevant era dacă doreai răspunsuri deștepte.

| Neorxnawang a răspuns:

Din moment ce duc un trai cu mult peste limita nici nu ma intereseaza, cine invata carte si e hot va castiga.

sunt multumit ce vedea la Acces Direct ( atatea drame ), o tara excelenta cu persoane minunate.

poti face scheme ca sa intri la facultate, treci usor prin scoala.

cum sa nu iti placa Romania, sustin coruptia.

Respect Hotia!

| manoah2000 a răspuns:

Tara buna (ma refer la relief si asezare si la tot ce am primit de la Mama Natura), comunitatea zis ca e DECENTA (ne strica efectul de turma si ca oamneii nu gandesc inainte sa faca ceva), politic si economic stie toata lumea prea bine cum este...(nu vreau sa mai adaug nimic-sunt satul de politicieni care nu merita nici ca li se rosteasca numele)