| PunkyA a întrebat:

Ce parere aveti despre Salina Turda?

10 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Este super, merita si numai sa mergi sa o vezi chiar fara sa ai probleme de sanatate. Mie pur si simplu mi-a placut si cum este realizata, si cum e facuta in interior si si ca poti sa faci chestii nu numai sa stai si sa te plictisesti. E super.

| Necunoscută a răspuns:

E superbă. Eu stau nu foarte departehee hee. Mă duc în fiecare weekend [aproape] cu prietenii. E foarte tare. M-a impresionat de prima dată.love struck Merită vizitatăwinking

| Psihiatra a răspuns:

E suuuuuuper de cand s-a renovat! doar ca stai cam mult la coadasad

| Sოﺁℓε a răspuns:

E super cu liftu happy
numai ca stai la coada sad
si e faina si roata aia marebatting eyelashes

| Ysha a răspuns:

E super frumos merita sa mergi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare! foarte ametitoarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca mananca strudel laughing)))

| beka a răspuns:

De cand au renovat, pur si simpu m-au impresionatlove struck
foarte frumos! bine ca avem si noi in Romania locuri asa frumoase

| Denisaa a răspuns:

Foarte frumoshappy

| denis_2129 a răspuns:

Este foarte frumos