| andrey2503 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-urile de turism din Romania?

Răspuns Câştigător
| Maria_Elena_1998_YJcH a răspuns:

Sunt bune, in sensul ca sunt pline de poze, de detalii asupra locului, au informatii despre zona, obiective turistice, au un design modern site-urile!

6 răspunsuri:
| Amorezatul a răspuns:

Sunt site-uri foarte bune, care incearca sa-si atraga clientii dar uita de cele mai multe ori sa afiseze tarifele ceea ce este un mare disconfort pentru clienti!

| andrey2503 explică (pentru Amorezatul):

Foarte bune in ce sens? In ceea ce priveste afisarea preturilor trebuie sa stii ca e si vina proprietarilor de pensiuni/hoteluri pentru ca aleg sa nu fie publice pentru a putea fi negociate la telefon big grin

| Maria_Elena_1998_YJcH a răspuns (pentru andrey2503):

Sunt bune, in sensul ca sunt pline de poze, de detalii asupra locului, au informatii despre zona, obiective turistice, au un design modern site-urile!

| Minnie a răspuns:

Eu doar turistinfo folosesc si sunt foarte multumita de el.

| andrey2503 explică (pentru Minnie):

Da, e adevarat ca e site ul cu cel mai mare trafic, dar calitatea nu stiu daca este cea mai buna. lapensiuni.ro ai accesat vreodata?

| Minnie a răspuns (pentru andrey2503):

Nu. Eu caut si hoteluri si pensiuni.

| Maria_Elena_1998_YJcH a răspuns:

Buna! Turisminfo e bun si serios...eu am descoperit foarte multe locuri interesante de pe o pagina de FB ( https://www.facebook.com/wonderfulromania1/ ) Am vazut acolo niste locuri de care nici nu am auzit pana atunci :)