| Daygum a întrebat:

Ce parere aveti despre statiunea Saturn?

Răspuns Câştigător
| Mikaelllla a răspuns:

E o statiune foarte frumoasa, cu preturi mici. Am fost chiar in vara aceasta. Seara nu te plictisesti, ai pe unde sa te plimbi si ai si ce sa vezi. Ajungi repede si la plaja din Mangalia.

4 răspunsuri:
| Mikaelllla a răspuns:

Ms pentru fundita. Ieri mi-am facut cont pe TPU si e prima fundita pe care o primesc! :*

| mona a răspuns:

Mie imi place

| carminaburana43 a răspuns:

Depinde de gusturi dar eu prefer mai mult Olimp si Neptun

| layla_1930 a răspuns:

Credama am fost acolo si a fost cea mai faina vacanta de vara crede-ma du-te linistit e un loc minunat unde chiar te poti distra cupla daca ti-am fost de ajutor rolling on the floor)