| vicioasa a întrebat:

Ce parere aveti unde ar fi mai indicat de mers in vacanta/concediu?

Răspuns Câştigător
| Enache_Pavel_Andrei_George_1998 a răspuns:

Mai oameni voi ati uitat de unde veniti, va doare capul? in Romania sunt locuri foarte frumoase pe care nu stim sa le promovam cum ar fi pertera Ialomitei, lacul sf. Ana, Dunarea, Transfagarasan, Transalpina, barajul Vidraru...

2 răspunsuri:
| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Cred ca Spania,Grecia sau Bulgaria sunt locuri frumoase de vizitat vara dar daca vrei undeva unde sa vizitezi poti merge in Franta, Italia, Turcia si alte tari cu istorie frumoasa! Eu una ti-as recomanda sa mergi in Turcia, Istanbul (pentru vizita) sau Turcia, Kusadasi (pentru vara)

| Ramona_Arba_1995 a răspuns:

In Alicante, Spaniahappy