| Psihoyounger a întrebat:

Ce parerea aveti despre lucrarile la infrastructura din cetatea sighisoara? Am fost acum si sincer... e plin de sapaturi...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu am mai trecut de mult pe acolo, dar imi inchipui ca este aceeasi bataie de joc ca si in restul tarii... Pana cand catadicsesc ei sa termine lucrarile, turistii si locuitorii stau cu locurile acelea in paragina. Tipic tarii noastre...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! si eu sunt din Sighisoara.sincer,de cand ma stiu cetatea a fost plina de gropi si desapatri. Dar acum s-au demarat lucrarile de pavare a strazilor si se pare ca in curand aleile cetatii vor putea fi circulate fara probleme big grin.

| Georgiana2905 a răspuns:

Daca ar fi asa numai in Sighisoara ar fi bine dar in toata tara este la fel. Nimic nu mai misca. parca devenim din ce in ce mai morti. sad

| anuscha997 a răspuns:

Buna!
Eu sunt din Sighisoara.Si oarecum s-a mai facut ceva. Dar nu cine stie ce.happy. Oricum la cat timp imi pierd eu prin cetateoh go on.
Merita Vizitata! rolling on the floor