| Eroare404 a întrebat:

Ce planuri de vacanta aveti pentru vara asta?

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

N-am. Mă hotărăsc pe ultima sută.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ma gandesc sa plec in Grecia happy

| RainmakerX a răspuns:

Well, prin iunie o sa merg *din nou* la Barcaciu - vf Scara --> Avrig --> J Sibiu

si in rest cred ca o sa stau acasa si o sa lucrez la diverse proiecte.

Trebuie sa fac pana la anul mai multe site-uri *extrem de multe adica*...
vreau sa mai fac si 2 jocuri * nu mari dar dureaza si asa...* si un videoclip de animatie.

De asemenea, cred ca o sa stau si o sa fac anumite exercitii de Php, ilustratii, idk.

| UnBroken2016 a răspuns:

Cam ce planuri au majoritatea oamenilor, o sa merg la mare.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Vara asta o sa muncesc.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

O zonă mai retrasă dar în același timp și frumoasă și să ai și ce face pe acolo. Sau un fel de tur cu niște prieteni, Să mergi cu motocicleta câteva mii de kmlaughing Camping, natură. fără prea multă conecțiune la tehnologie. o reîntoarcere la naturăhappy. Cum sunt și pasionat de istorie și ei la fel, probabil visitarea unor locuri antice sau unele orașe, puncte turistice pe scurt, și cine știe ce oamennnniiiii noi vom avea ocazia să mai cunoaștem și cu care să mai ținem legătura pe viitor.

| Drolja a răspuns:

O să muncesc pentru ca să-mi asigur pâinea cea de toate zilele.

| Roxin a răspuns:

Salutare!

Vara asta Ibitza, Canare sau Portugalia. Desi Ibitza ma tenteaza cel mai tare big grin

Dar tu?