| Plimbarescu a întrebat:

Ce planuri de vacanţă aveţi vara asta? Ce locuri aţi vrea să vizitaţi?

69 răspunsuri:
| EuPaulA a răspuns:

Eu vara asta merg in Muntenegru si s-ar putea in Anglia (nu e sigur inca)... oricum orinde m-as duce stiu ca va fi perfect alaturi de prieteni big grin

| anonima5682651 a răspuns:

Nu mi-am facut planuri dar as vrea sa vizitez parisul!

| Domiinic a răspuns:

Sper sa reusesc sa plec la Split.

| aaadddyyy a răspuns:

Vreau sa merg in TENERIFE si in PALMA DE MALLORCA

| emanu23 a răspuns:

America happy

| iloveusa a răspuns (pentru emanu23):

Si eu merg in America la vara.mergi in NYC?

| Plimbarescu explică (pentru emanu23):

Oau! ce orase o sa vizitezi?

| DeeaHelpYou a răspuns:

Sincer vacanta de vara voi iesi afara cu fetele la un suc, mai merg pe la rude, ma plimb cu rolele, intru pe facebook pe TPU ...si in vacanta voi merge la mare desi eu vreau la munte tata vrea la mare deci :^.^ nu prea am eu o vacanta de neuitat dar e criza happy

| oannaroman a răspuns:

Spania happy la soaree si plajaaa si oceaaan!

| laurence a răspuns:

Eu merg intr-o calatorie la roma apoi in franta si termin calatoria in belgia

| GottaLOVEpink12 a răspuns:

Pai,ma duc in Sofia, apoi in Grecia si Macedonia.
Deci am ceva drumuri de facut.

| DomnuMăr a răspuns:

Suedia...

| Sa99 a răspuns:

Eu ma voi plimba prin tara cu familia

| Maria19b a răspuns:

Eu anul acesta am examenele de capacitate big grin :X si dupa ce le termin :X am sa merg la mare, la tsara si in ITalia la matusa- mea big grin abia astept :X

| Nadine17 a răspuns:

Ma duc la Mamaia, insa as da orice sa vizitez Grecia. Ar fi interesant chiar un loc de munca pe timp de vara acolo :d

| REDded a răspuns:

Intii si intii sa-mi vad bunicii apoi! apoi moi gindi!

| Plimbarescu explică (pentru REDded):

Şi unde locuiesc bunicii tăi?

| Alexaa009 a răspuns:

Poi,eu nu stiu daca merg undeva dar imi place sa ies cu prietenii mei mereu intr-un loc care l-ai mai vizitata(aproape de casa)care ti se pare plictisitor dar cand ai sa mergi cu prietenii tai ai sa vezi ca e mult mai interesant sau daca chiar ai de gand sa mergi undeva anume:Lacul rosu; Statiunea mamaia; Statiunea eforie nord; Muntii Ciucas; Statiunea Costinesti; Cheile Turzii; Cetatea Bastionara Alba Carolina; Transalpina, drum peste creasta muntilor; Lacul Ochiul Beului; Muntii Fagaras; Muntii Rodnei; Lacul Capra; Manastirea Cernica; Vulcanii Noroiosi – Buzau; Castrul Roman Porolissum; Barajul Siriu.Si cauta tu pe google despre ele unde ar veni sau iti cauti aicihttp://www.turistderomania.ro/......ia/page/3/ Eu vreau sa merg la mare la mamaia.

| necsarafael a răspuns:

Eu voi merge in Spania dar tu

| critiannnnuu a răspuns:

Stau acasa laughing

| andrei3812 a răspuns:

Salut eu as dori sa vizitez din nou mare. Imi place mult la ea ca are multe valuri. Mersi pentru intrebare

| GabrielaMarmelada a răspuns:

Eu la mare la sinaia si poate ca si la manastirea dintr-un lemn (cu parintii)

| sweetgirl97 a răspuns:

Eu am cumpărat deja bilete pentru Franța pentru luna august. big grin În iulie merg în Bulgaria... apoi mai vedem...big grin

| INGERAS27 a răspuns:

Austria

| NCatalina a răspuns:

Eu am de gand să merg cu parinţii in vacanţă in Spaniahappy

| bogdy555 a răspuns:

In tabara la marea neagra

| Irimia_Dan_1969 a răspuns:

Delta,undeva la munte apoi in maramures

| 060141180 a răspuns:

Cascadele din munt