| iseronee a întrebat:

Ce pot face 15 ore pe drum in masina?

Răspuns Câştigător
| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Asculti muzica, citesti, daca ai laptop pot sa te joci sau te uiti la un filmhappy

12 răspunsuri:
| Summerismine a răspuns:

Sa dormi laughing sau sa asculti muzicabig grin

| ella_3860 a răspuns:

Daca ai laptop. uitate la um film.dormi.big grin asc muzica.big grin vb la telefon.smug

| InSaNe_6155 a răspuns:

Asculta la un mp3 ceva happy ia-ti un psp bagati jocuri marf pe tel happysi eu in fix 5 zile plec si stau in masina 1 zi si un pic nusch ce o sa fac eu atunci laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce gasca ai!batting eyelashes
Ma rog. daca ai laptop si net, foloseste`l la maxim[asta daca nu esti u soferul]
Fluiera dupa fetewhistling :]]
Fredoneaza melodiile preferate in" gura mare"indiferent daca ai voce sau nusmug important e sa razi; x
Joaca adevar sau provocarehappytongue
Citeste
Admira peisajelehee hee
etc=]

| pisoid3chocolat4 a răspuns:

Sa asculti muzica, sa faci poze, poti chiar sa citeste o carte daca nu o revista, sa dormi hahaha... stai linistit 15 ore trec repede imagineazati 3 zile si 3 nopti!

| BillyX a răspuns:

Sa inteleg ca nu conduci, un mp3 player, o carte daca e zi, sau poti fi atent/ä la ce se intampla in traffic si o sa iti fie de ajutor atunci cand o sa devii la randul tau sofer happy

| ToxicGirl a răspuns:

Poti asculta muzica la Mp3 sau Mp4.te joci pe Psp.te uiti pe geam.iti amintesti de faze amuzante...cauti bancuri pe net.pe telefon banuiesc.dormi.iti faci un jurnal cu ce ai vazut pe drum. povesteti cu cine mai ii in masina.suni pe niste prieteni.sau vorbesti prin mesaje...

| WestSid3 a răspuns:

Eu, de obicei, cand merg cu parintii la bunica la tara, imi umplu mp3-ul cu melodii si imi cumpar niste baterii de rezerva, nu cumva sa raman pe solentios laughing, iar pe drum, cel mai adesea ascult muzica.
De citit, nu te-as sfatui sa citesti pentru ca am incercat eu si, stii cum sunt drumurile din Romania, am ametit rau de tot, mi-am obosit ochii. Asculta muzica, vorbeste la telefon, ia-ti aparatul si fa poze la peisajele de pe drum, povesteste cu cei din masina, ascultati impreuna muzica la radio si fredonati melodiile pe rand, dormi eventual, fa-ti timpul cumva sa treaca, mai bine zis, omoara-l big grin E o perioada lunga, 15 ore cu masina... E cam tot ce-mi trece acum prin minte si cam ce fac eu de obicei.
Distractie placuta!happy

| Beatrice_5910 a răspuns:

Daca conduci, asigura-te ca cel din dreapta ta este o persoana cu care ai ce vorbi si nu te plictiseste. Daca nu conduci evident poti dormi. Daca esti in masina cu prieteni sigur poti gasi un mod de a va distra. Mie cel mai amuzant intr-o excursie mi se pare drumul spre destinatie. Daca esti cu parinti, spune-le sa iti povesteasca amintiri placute/amuzante de ale lor, secrete ce le tin ascunse laughing sigur va fi macar o poveste distractiva daca nu te asiguri ca adormi mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca conduci, condu. Daca nu conduci i-ati laptop-ul cu tine si joaca-te un joc, asculta muzica la casti, uita-te la un film, te uiti pe cer dupa O.Z.N.-uri.

| iseronee explică:

M-am gandit si la laptop si psp dar la un moment dat o sa ma plictisesclaughing dar oricum multumescbig grin

| iseronee explică:

@Sandica Eu nu merg in romania.Ma duc la mare in Turcia si multumesc pentru idei!