| biancuza43 a întrebat:

Ce pot sa imi iau in excursie e de o zi? Si ne oprim undeva sa mancam.

Răspuns Câştigător
| biancuza43 explică:

Cred ca te referi la mai multe amanunte. Mincare iti poti lua ce doresti, Haine -pantaloni si ce crezi tu ca e mai bine, apa sa fie proaspata si lanterna sa fie complet incarcata.

2 răspunsuri:
| CinevaAnonimă a răspuns:

Iti poti lua mincare, haine mai groase, apa, poate si niste bani, o lanterna.

| biancuza43 explică (pentru CinevaAnonimă):

As vra o lista mai detaliata

| biancuza43 explică (pentru biancuza43):

Cred ca te referi la mai multe amanunte. Mincare iti poti lua ce doresti, Haine -pantaloni si ce crezi tu ca e mai bine, apa sa fie proaspata si lanterna sa fie complet incarcata.