| Punctxd a întrebat:

Ce pot sa vizitez in Mangalia?

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Portul turistic foarte frumos facut.
Muzeul de arheologie.
Expozitia cu personaje din ceara de la casa tineretului.
Diferite spectacole cu copii de 3-10 ani desfasurate in fata casei de cultura.Sunt foarte apreciate, 9 din 10 oameni care se utia sunt parinti/rude de-ale copiilor.
Si cam atat... Poti merge prin Saturn(face parte tot din mangalia) si sa mananci gogosi sau sa stai la o terasa si sa bei ceva(nu iti recomand sa comanzi mancare).
Vama Veche e la 10 km de Mangalia, sunt microbuze din 15 in 15 in minute si un drumul e 3 lei si ceva.In vama mai mereu sunt diferite concerte foarte frumoase, dar un aspect care o strica sunt sutele de tineri de prin zona care vin aici sa se imbete, drogheze sau sa fumeze diferite "ierburi".

2 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Nu cred ca sunt foarte multe lucruri de vizitat dar Mangalia este un oras minunat. Si eu am fost aproape in fiecare an in Mangalia cand am mers la mare.