| anonim_4396 a întrebat:

Ce preferati: Adidas sau Nike?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Eu nu ma iau dupa marca.Depinde de modelul incaltamintei sau imbracamintei. Daca imi place...cumpar...indiferent de marca.Nu am idei preconcepute ca nu cumpar de la nike pentru ca e invechit...sau chestii de genu

8 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Buna! sincera sa fiu sunt genul de persoana care merge pe principiul dai un ban dar ai ceva de calitate asa ca atuni cand vine vorba de bani cheltui sume considerate pe hainele de firma dar nu exagerat.referitor la intrebarea ta am, auzit pe toata lumea vorbind ca nike nu mai e in trend.eu prefer addidas si puma dar trebuie sa recunosc ca am si ceva nike insda de cand am auzit k nu mai e la moda nu mai port.insa daca esti fan nike si nu vrei sa renunti la marca asta te sfatuiesc sa porti in continuare.crede-ma e mai bine sa te arate lumea cu degetul ca pori nike decat sa te arate ca porti de la secon-hand. daca ai intrebat doar din curiozitate, eu zic ca ar trebui sa te reprofilezi

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

De preferat ar fi Adidas deoarece Nike devine invechit si nu mai este purtat de multa lume.

| Swabia a răspuns:

nike

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

adidas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nike

| JayLeno a răspuns:

Nike

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

depinde... o sa dau un raspuns mai ciudat... la mingile de basket prefer nike... sunt mai rezistente... la o minge adidas din cauciuc (pentru outdoor) m-i s-a dus priza dupa 1 luna... cred ca in primul rand conteaza calitatea... nu firma...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nike