| corynaa a întrebat:

Ce probleme am putea intampina pe sosele din Bulgaria, in drum spre Nisipurile de aur? Pentru cine a fost recent, exista radare la tot pasul, controale, drumuri inchise sau ocolitoare?

2 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Eu am fost acolo saptamana trecuta si a fost totul bine. S-a lucrat la podul de peste Dunare, dar cred ca au terminat. Cauta aici:
http://vremea.ido.ro/drumuri.php

Succes!

| Anailyn a răspuns:

Mei eu una nu m-am plans de drumurile din Romania, insa in bulgaria gasesti si dificultati in unele locuri ( am fost pe 5 iulie) dar anul acesta sa lucrat la drum in comparatie cu anul trecut. Am prins 2 radare in bulgaria aproape de albena si cand am venit spre Romania doar unul. La noi in tara am prins in jur de 5, 6 radare. Insa poti tine cont ca acum este la sfarsit de sexon, nu mai sta politia ca "lupul pe oaie" laughing daca ma intelegi. Drum ocolitor sau inchis, nu am intampinat, dar asta nu se stie ce sa mai int de atunci. Pe noi nu ne-a controlat, etc insa sa fiti precauti in caz de orice. Drum bun si aveti grija.