Întrebare recomandată | kolokolo13 a întrebat:

Ce propuneri aveti pentru dezvoltarea ecoturismului in ariile protejate din Romania?

3 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Doriti pe gratis propunerile?
Le doriti aici sau la pachet?

Serios acum. Nu se pune o intrebare asa pe TPU si sa te astepti la propuneri de proiecte de mutat muntii din loc. Astea-s chestiuni ce tin de know-how si de expertiza in domeniu. Care costa. Da, oameni buni. Ideile costa in secolul XXI.

| kolokolo13 explică (pentru laSoledad):

Nu e vorba de nicio idee de afacere doar pura intentie de a imi imbogatii bagajul de cunostinte.

| laSoledad a răspuns (pentru kolokolo13):

Eu te cred ca vrei sa-ti imbogatesti cunostintele. Cu totii vrem asta. Insa unele cunostinte se arata doar celor care cauta dincolo de TPU. Celor care stiu sa faca cercetare cu adevarat. Celor care-si pun mintea la contributie pe cont propriu. Sau celor care platesc.

Apropo, propunerile iau nastere din idei.