| alyn_8516 a întrebat:

Ce reducere primesti la tren, daca cumperi bilet cu carnetul de elev? Daca carnetul nu este vizat pe anul scolar 2009-2010 se poate cumpara bilet?

Răspuns Câştigător
| marsat a răspuns:

Daca nu e vizat nu poti primi reducere.In leg cu reducerea, cu carnetul de elev ai reducere 50% din la personal iar la celelalte trenuri reducere 50% din pretul de personal(din pretul total ti se scade suma echivalenta reducerii de 50% care ar fi pe acea ruta daca ai merge cu personalul).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vad daca carnet e vizat pe 2010?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate... şi ăştia care verifică în tren te mai stresează şi să-l scoţi la control, de parcă nu ar emite casieriile lor bilete cu reducere pentru elevi

| Lale_2033 a răspuns:

Reducere primesti 50% si nu iti poti lua bilet daca nu ai carnetul vizat.