| Ozanaf a întrebat:

Ce reguli ale statului American, sunt diferite fata de cele din Romania?

Răspuns Câştigător
| PogChamp a răspuns:

Permisu de conducere il poți da la 16 ani, la 18 ani poți intretine relatii sexuale si la 21 de ani poti sa bei o bere legal si sa detii o arma de foc. Fiind taxe mai putine ca in Romania nu exista anumite beneficii precum servicii medicale gratuite si invatamant superior finantat de stat.

4 răspunsuri:
| SERIALS a răspuns:

America e mai toleranta big grin

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns (pentru SERIALS):

Sa vezi in zilelea astea daca zici ceva in amera ii ofensezi pe toti asa ca mai bine stai si taci

| Ozanaf explică (pentru SERIALS):

CORECT.As vrea să stiu concret niste legi ale statului American. Multumesc pentru raspuns.

| StefanDrg a răspuns:

Toate