| Amy1 a întrebat:

Ce se poate vizita intr-o scurta vizita de 7 zile in Cluj?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Smiiiley a răspuns:

Ce se poate cumpara intr-un supermarket mic, avand la tine o lista mica de aproximativ 200 de randuri thinking
O vizita de 7 zile, nu-i scurta, in Cluj.U know what I'm sayin`?
Tot ce se poate vizita.Cumpara o harta a orasului, unde sunt insemnate punctele turistice.

| Amy1 explică (pentru Smiiiley):

Scuze.dadusem deja funda. Sa stii insa, raspunsul tau a fost pe departe cel mai amuzant, interesant si util.*Scuze iar pentru. funda sad big grin *

| Alvy a răspuns:

Intra pe http://ClujTravel.com si gasesti cam tot ce e de vizitat