| Onutzu a întrebat:

Ce statiune de pe litoralul romanesc preferati? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| greg a răspuns:

Neptun. E mai linistit si mai curat si nu iti lipseste ceva indispensabil pentru o vacanta la mare. Oricum sunt varza toate, Neptunu e mai acceptabil.

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mangalia fiindca e linistita, mai curata si ai mai multe de facut: muzeu, filme, santiere arheologice.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Neptun, pentru ca e o statiune curata.

mlm
| mlm a răspuns:

Neptun, o prefer pentru curatenie si liniste.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Depinde. Daca ma duc pentru distractie aleg Constinestiul.
Daca ma duc pentru relaxare...Neptunul. Am fost anul trecut in Neptun.Nici nu se compara cu celelate statiuni din tara la capitolul "curatenie pe plaja & in apa". E lux fata de Constinesti.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Depinde.Daca ma duc pentru distractie aleg Constinestiul.
Daca ma duc pentru relaxare...Neptunul. Am fost anul trecut in Neptun.Nici nu se compara cu celelate statiuni din tara la capitolul "curatenie pe plaja & in apa". E lux fata de Constinesti .

| andi a răspuns:

Sulina.de ce?
pentru ca aici am copilarit!winking

| Farcas a răspuns:

Mie`mi place cel mai mult Costinesti:X Este o statiune pentru tineri cu multa multa distractie si chiar este indicat pentru cateva zile de vacanta, dar pentru niste niste zile de vacanta nedormitebig grin Ar mai fi si Vama Veche.acolo nu e asa multa distractie, dar e multa lumea si agitatie mare. e frumos si acolo, dar eu prefer Costinestiul :X

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna
neptun imi place cel mai mult :X:X
pa pa!

| BluePuff_3062 a răspuns:

Neptun-Olimp, pentru liniste si curatenie.

| guess_who a răspuns:

Cu siguranta NeptunhappyE curat si ai ce sa vezi in statiunea asta, plus ca ramai si cu bani.

| Kyky a răspuns:

Neptun, pentru ca am niste amintiri frumoase din clipele petrecute acolo happy Si in plus, cum au zis si ceilalti, este o statiune curata si linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai fost intrebarea, dar iti spun ca Neptun. Fiindca e ...cool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 2 mai si vama veche. Sint atras de plaje mai putin aglomerate iar acolo sint stinci de unde poti privi in mare de la inaltime si-i vezi adincul ca pe o gradina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Costinești, sunt foarte mulți tineri.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una, imi place mai mult la munte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer Saturnul pentru ca are plaja mare si incapatoare dar si pentru ca este o statiune frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent de statiune, aici iti poti cauta cel mai bun sejur pe litoral in vara 2009: http://litoral.viaromania.eu/

| Lary a răspuns:

Costinesti pentru ca e multi tineret.