| Adelutsaaaa a întrebat:

Ce strazi cunoasteti prin Pantelimon? [Bucuresti]
Strazi adica, pe une sunt blocuri si locuiesc oamenii stiti voi laughing!
Nu va luati de mine ca pun intrebari de-astea sad.
Multumesc anticipat big grin

Fundita :*

2 răspunsuri:
| SimionAlexandru a răspuns:

Poti sa folosesti Google Maps, si te "plimbi" virtual, peste toate strazile, si nu numai in Bucuresti. Oriunde doresti. Iti recomand un cont google, iti va fi de mare folos :-)
Iti doresc o seara superba in continuare, Adelutsaaaa tongue

| darrio2007 a răspuns:

Poti intra in Norc.Scrie pe google.Ai acolo undeva Street View.Da click pe buton.Acolo sus la Cauta scrie strada care te intereseaza. Poti intoarce poza cu 360 de grade cu mouse-ul.Pui sageata pe poza si cu click stanga apasat continuu poti invarti poza.Pe harta din dreapta pozitionezi omuletul acolo unde vrei.Are si 3D.Click pe ochelarii din stanga sus a pozei.