|

Ce tara din UE in oferiti pentru o vacanta de 1 sap?

11 Raportează Evaluează
11 răspunsuri:
| a răspuns:

Cu un cost minim si servicii deosebite Grecia

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Nu iti ofer nici o tara pentru ca niciuna nu este a mea. laughing (fara suparare dar asta am nteles eu). sincer tote trile au cate ceva de vizitat, incearca o tara in care cunosti limba sau in care se vb o limba pe care sti tu sa o vorbesti.

| a răspuns:

ELvetia / Austria:X Paradislove struck

| a răspuns:

Grecia! Am fost 2 ani la rand in Grecia, ma duc si anul viitor, si tot nu ma satur happy.

| a răspuns:

Polonia - Varsovia, Cracovia, Lodz (orase super faine). Sau Cehia (Praga) happy

| a răspuns:

La noi nu incerci? O vacanta de 1 saptamana la Sibiu, este foarte frumos si placut.

| a răspuns:

Indiscutabil Grecia! Incearca Corfu si fa o excursie din Corfu in Ericusa (2 ore de mers cu vaporul"Alexandros" spre nord)! Paradisul pe pamant!

| a răspuns:

Italia! Este superba, insa in 7 zile ar putea fi vizitate doar Roma (pentru care sunt necesare nimim 3 zile), Venetia, Florenta si Pisa.
Tara pentru care ar fi mai mult decat suficienta o saptamana este Grecia, insa, dupa parerea mea, nu se compara din niciun punct de vedere cu Italia.
A treia varianta ar fi Austria. Aici ai ce vizita si ai timp si pentru shopping - chiar merita.

| a răspuns:

Viena. Mai ales in acest oras pentru ca este foarte aproape de muntii. Si acolo oamenii sunt respectosi nu ca tara lor vecina si anume Ungaria.

| a răspuns:

Intr-o saptamana poti vedea foarte bine Viena + putin shopping la SCS love struck

| explică:

In afara de Romania.