| ana_6813 a întrebat:

Ce tara este mai frumoasa dintre Franta, Italia si Spania?

32 răspunsuri:
| Absent a răspuns:

Italia

| Draagos a răspuns:

Eu cred ca Franta happy

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu am fost in nicuna din pacate, insa dupa parerea mea, Franta. happy

| NoName_7204 a răspuns:

Frantaaa.>8-

| Fillaide a răspuns:

Eu aleg Franta...am avut ocazia sa o vizitez si a fost absolut extraordinar...e superba! Ai ce vedea:turnul Eiffel,catedrala Notre Dame,muzeele Louvre si Cite d'Or, bazilica Sacre-Coeur+multe castele (ex. Chambord, Meillant) etc.

| Tweetymrrr a răspuns:

Eu cred că fiecare dintre cele enumerate de tine este frumoasă în felul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Italia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate sunt frumoase. Dar eu as prefera prima data sa ma duc in locurile care se vad pe videoclipul urmator http://www.youtube.com/watch?v=oax5AWHmNVs si tot ce vezi aici este in SPANIA.

| NevastuicAaA a răspuns:

Fiecare tara are farmecul ei!
Depinde si in ce oras mergi.
Dar totusi eu iti recomand sa mergi in spania.

| TSO7 a răspuns:

Anglia tongue

| EllyFMS a răspuns:

Franta, e absolut superba!

| Wildie a răspuns:

-Franta -

| apples a răspuns:

Tara... Hategului

| Dreamy a răspuns:

Pentru mine ramane Romania.

" Ministerul turismului te reinvita sa redescoperi Romania!

Investim in viitorul tau!" happy

| emipenet a răspuns:

Italia, pentru ca acolo sunt multe orașe frumoase, in Franța doar parisul este frumos restul nu sunt frumoase si Spania, ei bine acolo sunt frumoase orașele : Madrid, Barcelona, Malaga funda restul urate in Franța si Spania

| DedeDedycz a răspuns:

Fiecare tara este frumoasa in felul ei...Mie imi place in Italia, e foarte frumos, depinde si de gusturile celorlalti! daca vrei sa te mergi in Italia, poti sa te duci in Venezia sa te plimbi cu gondolele sau in Roma,. sa vizitezi si Vaticanul sau la Milano daca iti plac hainelehee hee si vrei sa veziprezentari de moda sau chiar sa.ti cumperi cate ceva, dar trebuie sa ai multi bani in buzunar.
Si Franta este frumoasa, sa vizitezi turnul Eiffel si alte obiective turistice.

| Cocodrilo a răspuns:

Daca te documentezi dinainte un pic asupra a ceeace ai vrea sa vezi (depinde de gusturi, dar nu numai biserici si voievozi calare - ci si peisaje, arhitectura, viata sociala, civilizatie), daca iti faci timp sa vezi si ceva pe indelete (si ti-l rezervi si pentru,, altceva decat Turnul Eifel"), si iti da si mana ca sa nu te chinuiesti pe timpul excursiei, atunci aproape orice tara.

Franta are totul - e un glob pamanestesc si e prietenoasa cu turistii (exceptii exista). Nu e nici prea scump.

,, Perle" la care te gandesti mai putin: Croatia, Slovenia, Olanda. Germania, pe care unii o vad ca pe o tara de tranzitie.

Alte tari sunt sub imperiul climei (caldura groaznica sau vreme mohorata) si se preteaza la a fi vizitate in perioade mai blande ale anului: Spania, Norvegia, Suedia.

In concluzie, alege tara dupa cum iti da mana si fa din ea cea mai frumoasa destinatie.

| mihaella00elena a răspuns:

Toate sunt frumoase cu minunatiile lor, dar dupa parerea mea Franta e cea mai deosebita.

| Stefaniaaaaaaaaaa1 a răspuns:

Franta dispune de locuri superbe pe care le poti vizita.Din acest pct de vedere celelalte 2 tari sunt mai ''sarace'' decat franta.Este o tara superba si ai ce sa vezi, oameni super de treaba, mancare buna si cazare excelenta. :* Sper ca te-am ajutat sa decizi love struck

| ioanaCUTU a răspuns:

Spania e cea mai frumoasa si un multumesc ar fi de ajuns si inca ceva eu team raspuns si la numele despra hamster si faci o favoare? daca da raspunde-mi la intrebare m-am despartit de o prietena eu nu am vrut dar trebuia ca ma tot mintea si nu stiu cum sa fac sa scam de semtimentul ala ai un sfat bun?

| David95_2915 a răspuns:

Toate sunt frumoase in felul lor dar eu prefer Franta pentru ca are Parisul care este superb chiar si celalte tari sunt frumoase dar asta e cel mai fain

| 5dfsd3612 a răspuns:

Cea mai frumosa tara este SUA(imi place foarte mult) dupa parerea mea! nu as schimbao pe nimic ♥
dar din Franta, Italia si Spania as alege Italia. happy

| agent00o a răspuns:

Toate dar dupa mine spania

| iiHiddenDay a răspuns:

Franta

| radu999 a răspuns:

Eu cred ca Spania

| macct a răspuns:

Depinde de gusturile tale. Italia este mai urata decat Spania si Franta. si dintre spania sau franta as spune ca e mai frumoasa spania

| Dudaa a răspuns:

Toate sunt frumoase dar in franta e turnul effel si disney land paris deci eu aleg franta

| paula_6609 a răspuns:

Iop crdd ca spania :p:dlove strucklove strucklove strucklove struck:X

funditalove struck?

| ReyMysterio_4435 a răspuns:

Franta are marele Turn Eiffel,Italia are orase foarte cunoscute in lume pentru frumusetea lor de ex: Venetia sau Milano, Spania e cunoscuta pentru Corida, pentru echipele mari de fotbal sau pentru marele castel Coca.deci aleg Spania.

| floarealba a răspuns:

Franta