| xcvbg a întrebat:

Ce tara te fascineaza cel mai mult? Detaliati si de ce.

4 răspunsuri:
| Harley18 a răspuns:

Japonia datorita tehnologiei, peisajelor si obiceiurilor.
Acum fiecare cu gusturile lui sti cum este.winking

| Croampa a răspuns:

Clar Japonia! big grin
Au anime, o limba interesanta, mancare buna si sanatoasa( sushi)+ ca au niste masini cunoscute la nivel mondial( Mazda, Mitsubishi)! big grin

| LaughingKarima a răspuns:

Japonia. Tot ce tine de Japonia. Am fost de cateva ori si inca as vrea sa merg. Este pur si simplu o tara foarte interesanta. Anime + limba + mancare + obiceiuri + locurile + felul oamenilor de a fi + orice alt ceva

| Laurentiu017 a răspuns:

Statele Unite, Las Vegas. Ma fascineaza toate luminile din acest oras.