| anonim_4396 a întrebat:

Ce tari (in afara de Romania) ati vizitat?

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am vizitat Ungaria, Austria si Germania.

| alexdop21 a răspuns:

Nu foarte multe, numai ca mi-ar placea foarte tare sa merg in tarile din occidentul mijlociu, si in state!

| daii a răspuns:

Bulgaria, Turcia, Ungaria, Republica Moldova.Deocamdatabig grin

by daiiwinking

| addflo a răspuns:

Ungaria, Cehia, Slovacia, Austria, Bulgaria, Grecia.

| lifeForJesus a răspuns:

Germania, Ungaria, Austia, Franta si Italia!

| Gabry a răspuns:

Bulgaria si Grecia. Dar era mai convenabil in Romania straight face

| angella1972 a răspuns:

Eu am locuit 3 ani in franta, mai precis in paris si mi-a placut extraordinar de mult.am fost o luna in suedia si abia asteptam sa ma intorc acasa pentru ca ziua e foarte scurta si oamenii sunt ciudati rau.

| ExotikGirl a răspuns:

Grecia, Russia, Germania, Norvegia si Spania happy

| nicole09 a răspuns:

Buna, ce sa zic am locuit in Spania la Madrid, in Italia am locit un an la Roma si unul la Torino, Olanda, Amsterdam: de vizitat Austria, Bulgaria, Germania, Ungaria, Portugalia.etc