| GabiCIG a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a face o viza pentru cineva care vine din thailanda in Romania (timp de sedere 10 zile)? ce trebuie sa completez? sau puteti sa-mi spuneti pasii care trebuie sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Albertorx a răspuns:

Pentru mai multe detlalii pot sa iti explic idetaliat aici nu am timp fb.com/alberto.cercel.9

3 răspunsuri:
| Albertorx a răspuns:

Sistemul din Romania solicita cetatenilor din thailanda viza dar, poate sa o ceara si la aeroport pentru ca este visa/on arivall adica visa la sosire pentru 15 zile se poate si taxa.

| GabiCIG explică (pentru Albertorx):

Pai...si trebuie sa completezi ceva in legatura cu persoana care o sa iti fie gazda sau nu e nevoie, poti sa completezi doar pentru vizita?

| Albertorx a răspuns:

Poti sa-mi dai un mesaj pe chat pe fb pentru detalii si sa te deosebesc din cereri.