| andreea_7730 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a recastiga prietenii cei mai buni?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Totul se poate repara, cu vointa si dragoste.In primul rand sa-ti doresti asta, daca e cazul sa-ti ceri iertare fa-o, daca nu consideri ca e cazul, lasa de la tine si cere-ti iertare, nu ai nimic de pierdut.Revalorifica-ti atitudinea si comportamentul fata de ei, fii tu insati-nu incerca sa te schimbi doar ca sa le faci lor pe plac, un prieten adevarat te pretuieste asa cum esti tu, cu bune si rele.

10 răspunsuri:
| mircea a răspuns:

Mai nimic :fii din nou prietena lor.

| gabrielutzu a răspuns:

Pai daca i-ai pierdut inseamna ca nu-ti erau prietenii cei mai buni, sau tu nu erai cea mai buna prietena a lor...

| cribus a răspuns:

DACA TREBUIE SA-I RECASTIGI NU SUNT PRIETENI BUNI...

| andi a răspuns:

Prietenii nu se recastiga, prietenii nu se pierd niciodata ( ma refer la prietenii ADEVARATI )... daca te referi la prietenii in general, i-ai in disco si fa cinste si i-ai recastigat si ai poti mentine cat ai cascaval!winking

daniela
| daniela a răspuns:

Nimic mai simplu incearca sa fi tu cea care ai fost inainte de a te certa, sa-i respecti, sa-i iubesti si sa le arati ca ti-a pasat ca nu ti-au mai fost prieteni.

| just.for.you a răspuns:

Depinde de ce i-ai facut dar chiar daca va reimpacati nimic nu va mai fi la fel va exista intodeauna o mica prapastie intre voi!

| yadora a răspuns:

Fi tu insuti. Niciunul nu este indiferent la persoana ta, acolo in sufletul lor ei stiu ca esti o persoana demna de a le fi prietena. Daca incerci sa demonstrezi cine stie ce, o sa te considere falsa si injositoare, asa ca fi naturala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a recastiga prietenii cei mai buni trebueie sa le ceri frumos scuze si sa nu ii minti si sa le spui ce te deranjeaza la ei chiar daca este stanjenitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am cont cum pot fi si eu un membru nou?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a recastiga cei mai buni prietenitrebue sa ai incredere in ei daca te ignora si se joaca cu alt cineva si pe tine nu te baga in seama si spune chesti urate despre tine si cand a cea persoana nu mai vorbeste cu el si vine la tine inseamna ca te foloseste!