| extream a întrebat:

Ce va pasioneaza pe voi? (Ceva ce nu tine de calculator)!
Ce faceti in timpul liber? (Ceva ce nu tine de calculator)!

14 răspunsuri:
| jana_2486 a răspuns:

Role (lipsa de partener momentan) laughing))

| ioana_6413 a răspuns:

Să mă plimb cu prietenii, să citesc, să mă uit la filme (la televizor, na. laughing), să ascult muzică la căşti.Nu ştiu.nu prea mai ai ce să faci fără calculator în ziua de azi.

NOname
| NOname a răspuns:

Ma pasioneaza copiii, animalele, design-ul, fructele de mare, natura, muzica, pepenele galben. big grin
Imi place sa ma uit la un film bun, sa lenevesc in pat, sa visez la ceva frumos, sa mi se faca un masaj relaxant, sa ma uit la pesti din acuariu, sa mananc ceva nesimtit de bun. big grin

P. S. Foarte bine ai specificat - "Ceva ce nu tine de calculator"! Mi-a placut foarte mult! Tocmai de aia m-am si hotarat sa raspund. big grin

| lolvere a răspuns:

Sa joc volei, fotbal, sa ma plimb cu bicicletasi mai multe.

| omtraisiomvedea a răspuns:

Hmmm...pai imi place sa ies cu prietenii sa ne distram, sa citesc mai ales in engleza pentru ca imi place foarte mult, imi place sa imi ajut parintii cu ce pot, sa ma uit pe Discovery la How is made, sa calatoresc (asta imi place la nebunie.As vrea sa vizitez toata lumea dar din pacate acum nu am posibilitatea). Momentan astea imi vin in minte... aaa si imi place foarte mult sa plec cu gasca la munte, mare sa ne distram la maxim.

| Marcki a răspuns:

Buna. Eu fiind baiat imi place f mult fotbalul si aproape toate sporturile cu mingea. sa merg cu bicicleta, sa citesc o carte, sau sa ies cu prieteni/ele la o plimbare.

| denise_9126 a răspuns:

Hey! buna intrebare - si bine ca ai specificat (:
Sunt multe lucruri care ma pasioneaza : geografia; tatuajele( Chris Garver); desenul; designul vestimentar ( ma uit la Project Runway); muzica si mai sunt...
Ce fac in timpul liber? - dansez, mananc, citesc, ies afara, ma duc la biblioteca, cant... mai pe scurt - ma bucur de viata, trecand prin adolescenta (:

| Antonella_1903 a răspuns:

Eu inot, ies cu prietenii, ma duc la film ma plimb cu bicicleta.shoppinghee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ma pasionezi
http://sp2.ro/019926

| jocuri888 a răspuns:

Spice shoplaughing

| Bacemi a răspuns:

Scriu poezii.

| daii a răspuns:

Ma pasioneaza extrem de mult calatoriile, necunoscutul, motocicletelelove struck, masinile, karturile(tot ce tine de viteza), muzica.
Ce fac in timpul liber? Calatoresc, ies cu prietenii, ma distrez, volei, inot, echitatie, kart.ascult muzicalove struck(non stop), ies cu rolele, dansez. Tu?happy

by daiiwinking

| extream explică:

ALL : Imi place cum ganditi! happy
Daii : Eu de obicei intru un pic la calculator vreo 2 ore apoi mai ies pe afar ma mai plimb un pic ma duc pe la o piscina din apropiere cam zilnic apoi spre seara ma plimb cu bicicleta si cu amici si cam atat!

| Mania234 a răspuns:

Sa citesc glume din rebus