| Miyukii a întrebat:

Cea mai frumoasa tara + poze = funda!

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| PikaRawrr a răspuns:

Coreea de Sud.
Poze draga mea, ti-as da dar sunt prea multe.
Mesaj daca: iti place coreea si kpop-ul

| Narcis2007 a răspuns:

R...Romania!

Apache
| Apache a răspuns:

.dar tr sa includ si insulele hawaii aici. sunt prea superbe!
http://www.observator.info/uploads/modules/multimedia/1504/hawaii.jpg

| Ionela78 a răspuns:

Http://www.govoyage.ro/poze-romania aceasta este despre ROmania. daca vrei alta tara am sa mai gasesc:)funda?

| garra99_2375 a răspuns:

Franta

| AnnaMaariia a răspuns:

Sa stii ca si Romania este o tara foarte frumosa.trebuie doar sa faci un tur al ei si-o sa te convingi...si fiecare tara este frumoasa in felul ei.fiecare are ceva special