| TraficantDeVise10 a întrebat:

Ceau.Am o intrebare legata de turism.Stiu 2 atractii [nu stiu sigur daaca in Europaa sau altundevaa] : 1.Niste pietre in picioare si culcate pe un deal ...2.Statui de lemn in forma de cap de om. Vreau sa imi spuneti cum se numessc si daca se poate si unde sunt acestea:pfunditabatting eyelashes!

Răspuns Câştigător
| Liniuta a răspuns:

1. Pietrele de la Stonehange-Marea Britanie
2.aceste statui? altele nu stiu
Daca da, nu stu cum se numesc :d dar stiu ca se afla in insula pastelui

2 răspunsuri:
| oana_7350 a răspuns:

Pai primul e Stonehenge-Anglia
Si al doilea sunt statuile moai de pe Insula Pastelui(o insula din Sud -Estul Pacificului)

| oana_7350 a răspuns:

1. Pietrele de la Stonehange-Anglia
2 Statuile moai -Insula Pastelui din Sud -Estul Oceanului Pacific