| Lullabies a întrebat:

Cei care ati fost in Bulgaria, Sunny Beach. Cum este? Ce posibilitati ai acolo de distractie? Sunt romani multi? Cluburi, cafenele? Multumesc

Răspuns Câştigător
| ralucaralu a răspuns:

Eu am fost acolo de 3 ori pentru ca mi-a placut foarte mult. Nu sunt romani foarte multi, cel putin daca comparam cu statiunile din nord(albena, nisipurile de aur)unde chiar sunt multi(pentru ca e aproape).Da, sunt destule posibilitati de distractie, nu e o statiune mica si mie imi pare a fi mai mult pentru tineret. Depinde de fiecare.Mie mi-a placut.

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Acum vreo trei ani era plin de cocalari români.

| BilliOnaire a răspuns:

Si eu merg acolo si sper sa fiu multumita de ceea ce voi vedeabig grin

| Mmmmaaaaddddyyyy a răspuns:

Eu am fost anul asta de Paste. si pot sa zic ca erau numai romani acolo. Toata lumea vorbea romana si eu nu am vazut pe nimeni care sa nu vorbeasca romana. Eu am fost la hotelul` Iberostar. si a fost frms. In fiecare seara petreceri. Funda?batting eyelashes