| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cei care ati fost în excursii în Orientul Mijlociu (Qatar Arabia Saudită Egipt)? Unde e parerea voastra cel mai frumos pentru o excursie în tarile cu desert? Argumentați răspunsurile

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Nu, cred, foarte sincer, ca gasesti un raspuns mai bun decat piramidele din Egipt, insa eu nu m-as baga, e o zona fierbinte si nu ma refer la desert!

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru JicaContra):

La ce te referi zona fierbinte?

| JicaContra a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Agitatie sociala, dictatori, chestii d'astea, nu prea potrivit pentru turism