| KinekT a întrebat:

Ceva idei pentru o vacanta de 2 zile in vacanta dintre semestre? Suntem vreo 6 adolescenti, varste intre 15-17 ani.

2 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Buna seara! As putea sa-ti zic sa mergeti la munte,insa e cam periculos din cauza avalanselor si a animalelor salbatice care ies de prin paduri. Careva dintre voi nu aveti o casa de vacanta, undeva, la tara? Acolo ati putea sa va distrati, sa faceti chef, sa va simtiti bine. Zic si eu...

| KinekT explică (pentru emy):

Nu. Avem nevoie de un loc de cazare si o destinatie.