| Nuzicnume a întrebat:

Check in online se poate face și cu o ora înaintea zborului, pe aeroport, când se poate face cel tarziu check in online, la wizz / Ryanair?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://wizzair.com/......d-boarding

Scrie toate detaliile pe site ul wizz

| mihai69 a răspuns:

Poți să faci check-in online: la Ryan maximum cu două ore înainte de zbor; la Wizz, cu maximum trei ore înainte de zbor.
La oricare poți face și în aeroport, dar acolo NU e gratis.

| dragodana a răspuns:

Salut! Checkin-ul la Wizz Air este disponibil cu 48 ore pana la 2 ore inainte de a pleca avionul.La aeroport stiu ca nu este gratuit, doar online. Daca iti cumperi si loc ai checkin-ul disponibil cu 30 de zile inainte.

| valen71n a răspuns:

Se face in aeroport inaintea zborului.

| RazvanTincabossu a răspuns:

Se poate face în aeroport eu am plecat în Italia anul trecut și l-am făcut cu o ora înainte în aeroport fundă.