| oannah a întrebat:

Ciao,

Care a fost la Budapesta? Spuneti-mi cateva obiective turistice ce merita sa fie vizitatehappy. Unde ati mancat / dormit si a fost la un pret acceptabil?

P. S daca sunteti din Timisoara imi spuneti cu ce ati plecat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am fost la Budapesta de 8 ori aproape si mi se pare un oras de vis.Iti recomand sa iesi la plimbare noaptea pe podul Elisabeta si sa vizitezi neaparat palatul parlamentului. Daca ai chef de a inota iti recomand Aquaworld.De stat eu am stat la ramada si este foarte bine.