| AlexMada05 a întrebat:

Cine a calatorit cu firma TABITATOUR? ce imi puteti spune despre aceasta firma?

6 răspunsuri:
| TheSmith a răspuns:

Firma este buna...acum depind si partenerii de calatorie, daca vin palariosii si mananca ceapa cu paine in autocar, si miros a magdalene, iti strica toata calatoria. Fima este serioasa...si cei ce la Saiztour nu sunt mia prejos.

| Lisa01 a răspuns:

Depinde cu ce soferi nimeresti.Sunt unii nesimtiti din cale-afara.Bafta.

| XxAnonimuXx a răspuns:

Eu am calatorit de nenumarate ori e foarte buna ti-o recomand

| AlexMada05 explică (pentru XxAnonimuXx):

Multumesc. vreau sa plec din Spania cu un catel si nu am mers niciodata cu ei si vream sa stiu cum sunt ca pe site la ei am citit numai lucruri rele

| SarcasmBoy a răspuns:

Iti recomand Eurolines, cu ei am ajuns in Spania.Sunt profesionisti iar durata calatoriei a fost chiar mai scurta cu 4 ore fata de orele de pe ticket.

| anonima1993 a răspuns:

Nu eu iti spun sa nu sincer mai ales acum.Eu am venit din Spania cu ei si am inghetat nu dadeau drumul la caldura ca sa nu se abureasca geamurile iti recomand atlassibul sau saiz tour:*