| BlackOutCRYS a întrebat:

Cine a fost anul acesta in Saturn, sa-mi spuna si mie cum mai e pe acolo happy. Starea plajei, daca s-a mai modernizat ceva, daca a fost frumos si chestii de genul asta. Vreau sa ma duc anul aceasta acolo ( dupa 1 august ) si vreau sa stiu cum mai e acolo, am fost si anul trecut.

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

La noi ca la nimeni, mucuri de tigari pe plaja, gunoaie, apa murdara, plina de alge, preturi exorbitante. Mai bine te-ai duce in strainatate e mai ieftin si ai ce vedea, nu la noi in Romania. Bafta!